Dell | Curved Screen Gaming Monitor | AW3225QF | 31.6 " | OLED | 4K UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 1000 cd
- TootjadDell
- Mudel: 210-BLLV
- Saadavus: 5
-
1 051€
Dell | Curved Screen Gaming Monitor | AW3225QF | 31.6 " | OLED | 4K UHD | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 1000 cd/m² | Power connector, Security-lock slot, Joystick, USB-A, USB-B, USB-C, HDMI, DispalyPort | HDMI ports quantity 2 | White / Black | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 31.6 " |
| Ekraani heledus | 1000 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 850.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Kaablid kaasa arvatud | Power cable, HDMI, DispayPort, USB 3.2 |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | 11 cm |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 8.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 530.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Curved Screen Gaming Monitor |
| Producer product name | AW3225QF |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 5.53 kg |
| Toote värv | White / Black |
| USB-C | Yes |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| Väljundühendused | Power connector, Security-lock slot, Joystick, USB-A, USB-B, USB-C, HDMI, DispalyPort |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









